درباره مرکز توسعه علوم دندانپزشکی

مرکز توسعه علوم دندانپزشکی (Development of Dental Sciences Centre) در سال 1385 به همت دکتر علی میرفضائلیان و جمعی از همکاران در جهت توسعه دانش و مهارت دندانپزشکان در شاخه­ های کاربردی و نوین دندانپزشکی تأسیس گردید. این مرکز همکاری­های آموزشی خود را با جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران در همان سال تأسیس، آغاز نمود و تبدیل به یکی از مراکز اصلی برگزاری دوره­ های جهاد دانشگاهی گردید.

تاکنون بیش از 5000 نفر از همکاران ­دندانپزشک در دوره­ های مختلفی از جمله جامع ایمپلنت، جامع ترمیمی و زیبایی، جامع پیشرفته جراحی ایمپلنت، جامع اندودانتیکس نوین، جامع پروتز ثابت، جامع پروتز ایمپلنت، کران لنت، لمینیت، راهنمای جراحی، مشکلات پروتزهای ثابت متکی بر ایمپلنت، دندانپزشکی دیجیتال، پروتز متحرک و … شرکت کرده و موفق به اخذ گواهی پایان دوره از این مرکز شده­ اند.

مرکز توسعه علوم دندانپزشکی (DDSCentre) با کمک اساتید و متخصصین مجرب سعی نموده است با در اختیار گذاشتن فضای مناسب برای آموزش­ های تئوری و بالینی، علاوه بر ایفای سهم کوچکی در آموزش همکاران در طی برگزاری دوره ­ها، پس از پایان دوره­ ها نیز جهت پشتیبانی دندانپزشکان در درمان بیماران پیچیده کمک­ های علمی و عملی ارائه نماید.